MANİSA GÖLMARMARA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET UĞURELLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İLE KOORDİNASYON TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET UĞURELLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İLE KOORDİNASYON TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Uğurelli ilçe müdürlerimizle koordinasyon toplantısı yaptı. Gölmarmara Hulki Sanlıtop Anadolu Lisesinde gerçekleşen toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Fevzi Yüksel ve Muhammet Çetin, Şube Müdürü Ömer Kahraman ile İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

     İl Müdürümüzün açılış konuşması ile başlayan toplantıda Strateji Biriminden sorumlu Müdür Yardımcısı Fevzi Yüksel Müdürlüğümüzün yürüttüğü projelerle ilgili sunum yaptı. İnşaat ve Emlak Biriminden sorumlu Müdür Yardımcısı Muhammet Çetin'in yapılmış ve yapılması planlanan inşaat, yatırım ve donatın faaliyetleri ile ilgili bilgi vermesinin ardından 17 ilçe milli eğitim müdürüz ilçelerinin mevcut durumu ile ilgili brifing verdiler. Ayrıca toplantıda bu dönem uygulanacak olan ortak sınavların planlaması yapıldı.

     İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinin yaptıkları ve planladıkları projelerle ilgili bilgi alan Müdürümüz Mehmet Uğurelli herkese teşekkür etti ve birlikte çok çalışarak, çok daha güzel işlere imza atacaklarına inandığını belirtti. 

04-10-202304-10-202304-10-202304-10-202304-10-202304-10-2023

Eski Cami Mah. Levent Cad. Hükümet Konağı Kat2 Gölmarmara/MANİSA - 0 236 515 17 87

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.