MANİSA
GÖLMARMARA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakamımız Sayın Celil ATEŞOĞLU öğrencileri tebrik etti
Kaymakamımız Sayın Celil ATEŞOĞU öğrencileri ve onlara rehberlik eden öğretmenlerimizi tebrik etti.![Kaymakamımız Sayın Celil ATEŞOĞLU öğrencileri tebrik etti](/meb_iys_dosyalar/2024_03/01110159_e6825f644b814c8f8430ee6cf4f0900a.jpg)
Kaymakamımız Sayın Celil ATEŞOĞLU Manisa Okul Sporları kapsamında dereceye girio madalya almaya hak kazanan Şehit Özcan Yıldız ve kumkuyucak-Tiyeni Ortaokulu öğrencilerini ve öğrencilere rehberlik eden öğretmenlerimizi makaında ağırlayıp, tebrik etti.