MANİSA GÖLMARMARA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet TUNCAY' ın 2020 - 2021 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet TUNCAY' ın 2020 - 2021 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

 

Tüm dünyanın salgınla mücadele ettiği şu dönemde bilimin, dolayısıyla eğitimin önemini hepimiz çok daha  iyi kavradık. Artık daha iyi biliyoruz ki milletimizi ve ülkemizi geleceğe güvenle taşımak, müreffeh milletler arasında yer almasını sağlamak için birinci şart eğitimdir. İşte bu sebeple Mart ayından beri uzaktan eğitim sürecini binbir emekle yürütmeye çalışan öğretmenlerimiz öğretmenler odasındaki yerlerini aldılar. Heyecanla  çocuklarımızın, gençlerimizin yani geleceğe ekilmiş tohumlarımızın da okul koridorlarını doldurmalarını bekliyorlar.  Sağlıklı ve güvenli eğitim ortamlarının oluşabilmesi; eğitim öğretim maceralarımızın kaldığı yerden devam edebilmesi için devletimizin gösterdiği çabaların, aldığı önlemlerin uygulayıcısı olmalı ve bizler de üstümüze düşeni layıkıyla yerine getirmeliyiz. Ziya Öğretmenimizin de dediği gibi 'Bu süreçte en çok ihtiyacımız olan şey toplumun her bireyinin, eğitimi bir millet ödevi olarak kabul edip umut ve hevesle yanımızda olmasıdır.'

2020/2021 Eğitim Öğretim yılımızın sağlıkla ve huzurla sürmesini;  tüm eğitim neferlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize hayırlı olmasını dileriz.

Eski Cami Mah. Levent Cad. Hükümet Konağı Kat2 Gölmarmara/MANİSA - 0 236 515 17 87

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.